Menu
Your Cart

Hakkımızda

Real Gold Şirketi 2003 yılında Almanya’nın Regensburg Eyaletin’de Altın Kaplama, Su Transfer Baskı , Krom Boya, Hizmetlerini sunma amacı ile kurulmuştur. Çalışkanlık, dürüstlük ve iyi işler elde etme kültürümüzde yer alan tarihimiz, geçmişimiz hakkında değil, günümüzde de geçerli olanı anlatmaktadır. Başarmak, başarmak, başarmak.

Bizimle farkı hissedin
Müşterilerimize üstün hizmet sunmak, halkımıza fırsatlar yaratmak, istisnai bir çalışma sunmak, yenilikçiliğe teşvik etmek, dürüstlük içinde hareket etmek ve şirketimizle olan ilişkimizi güçlendirmek için şirketimizin 1000’e aşkın bayi ağı Topluluklar. Bu ilkeler bizi bir şirket olarak birleştirir ve her yöne yönlendirir.


İhtiyacınıza uygun Kaplama ve Krom Boya Makineleri

Yenilikçi bakış açısı, yeniliğe yakın bir yerde uygun bir son teknoloji makinalar ve saha ile onunla uğraşmakta, en yenisi sunmak için bir üstünlük profesyonelik ve ekonomik. Real Gold onu zamana bağlı düşüncesini devam ettirmekte olup olmadığının gerekliliği konusunda, iyi olanı, uzmanlıklarından  biri, yaratıcılık, tecrübe, ve uygun tasarım, kaplama tasarımı ile Real Gold tüm tasarımında bir rol oynar.

Real Gold Türkiye 

Bildirim Modülü
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.